Contact

Een team dat voor u klaarstaat bij elke fase van uw project!

De Directie

Pierre Rigaux is de oprichter van PR-PRINT. Hij ontwikkelt nieuwe ideeën, deelt zijn passie met u en staat in voor de boekhouding.

Pierre Rigaux
+32 67 64 58 30
pierre.rigaux@prprint.com

Uw contactpersonen

Philippe en Brigitte volgen uw werk op en vormen de schakel met het productieteam.

Philippe Delacuvellerie
+32 67 64 58 33
philippe@prprint.com
Brigitte Van Humbeeck
+32 67 64 58 37
brigitte@prprint.com

Grafische studio

Jean en Noémie ontwikkelen het beeldmateriaal, verzorgen uw lay-out en geven u advies.

Jean Vandecaetsbeeck
+32 67 64 58 38
jean@prprint.com
Noémie Dewaide
+32 67 64 58 39
noemie@prprint.com

Drukwerk

Céline en Jérôme drukken vakkundig uw werk

Céline Rigaux
+32 67 64 58 32
celine@prprint.com
Jérôme Bouillon
+32 67 64 58 46
jerome@prprint.com

Afwerking

Didier snijdt, assembleert en voert met veel zorg alle afwerkingen uit.

Didier Verheyden
+32 67 64 58 45
didier@prprint.com

Logistiek

Benoît verpakt uw bestelling en zorgt voor een snelle levering.

Benoît Neufkens
+32 496 23 86 05
benoit@prprint.com

Kantoor

Een vraag over uw dossier of facturatie? Yvette en Anne helpen u snel en efficiënt verder.

Yvette Amiet
+32 67 64 58 36
yvette@prprint.com
Anne Roy
+32 67 64 58 35
anne@prprint.com

Offerte aanvragen?


De eerste stap naar de uitwerking van uw project.


Offerte aanvragen